Aktualności

« powrót

2018-06-13

Koncert Charytatywny "Dla Agaty" - 26 czerwca 2018 r.

 

 

 

 

Koncert Charytatywny "Dla Agaty" to wyjątkowe wydarzenie muzyczne i międzyludzkie w ramach kampanii „Rak. To się leczy!", które pozwoli zebrać fundusze dla pacjentów chorujących na nowotwory rzadkie oraz przybliża codzienną walkę z chorobą każdego pacjenta, jego życie i te piękne, wyjątkowe chwile z których składa się życie każdego z nas.  

 
 
„Rak. To się leczy!” to najbardziej pozytywna kampania edukacyjna najbardziej negatywnej choroby - nowotworu.
 
W Polsce choruje ok 190 tyś. osób a rocznie umiera ok 90 tyś. Te dane to statystyki za którymi kryją się pojedynczy ludzie, dalszy czy bliższy znajomy, członek rodziny, nasz Dziadek, Mama czy my sami. W walce z nowotworem odgrywa ogromną role profilaktyka czyli zdrowy styl życia i badania oraz najnowsza medycyna w połączeniu z siłą psychiczną i wiarą w zdrowie, która pozwala pokonywać raka na jeden dzień, tydzień, miesiące a nawet lata.
 
W tej walce ważne jest otoczenie się dobrymi i pozytywnymi ludźmi, opieka medyczna oraz wsparcie finansowe, które pozwala na najlepsze leczenie, innowacyjne leki, dojazdy do klinik czy zakupy do domu i możliwość spędzenia czasu z tymi których tak bardzo kochamy. „Rak. To się leczy!” 

Więcej informacji na rak.tosieleczy.pl


« powrót

Głos pacjenta

Głos pacjenta onkologicznego

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje, wpisz e-mail

Zostań darczyńcą

Zostań darczyńcą

Deklaracja członkowska

Deklaracja członkowska

Kontakt

Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych
ul. Piękna 28/34 lok. 53
00-547 Warszawa

tel.: +48 22 428 36 31
fax: +48 22 428 36 08
e-mail: info@pkopo.pl

policzmysie.pl

Polityka prywatności